mhm
tesoma
calmatech

Oferowane maszyny do koszulek

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – maszyna do sitodruku na koszulkach. Posiadamy najlepsze ceny. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Maszyny do sitodruku

Maszyny do sitodruku używane

Tunele suszące

Przedstawiamy jedne z najbardziej niezawodnych maszyn do sitodruku na tekstyliach dostępnych na rynku. Urządzenia zostały doskonale zaprojektowane nie tylko dzięki wieloletniemu doświadczeniu profesjonalnych producentów, ale także w oparciu o sugestie i wymagania użytkowników.

 

Dobra maszyna do sitodruku na koszulkach musi cechować się dużą wytrzymałością, żywotnością i odpowiednio szybkim tempem pracy, aby jak najdłużej służyła i wykonywała nadruki wymaganej jakości. Nasze urządzenia potrafią stworzyć do 1500 nadruków na godzinę w zależności od modelu, formatu druku i wymiarów szablonu. Większość z nich wyposażona jest w dodatkowe moduły, które można konfigurować w zależności od potrzeb. Polepszają one jakość działania maszyn i pozwalają wydrukować produkt próbny przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu dalszej pracy. Możliwość modyfikacji maszyn do sitodruku jest jedną z zalet dla firm, które chcą powiększać swój dotychczasowy park maszynowy o nowy asortyment. Z tego też powodu możemy udostępnić urządzenia o różnych gabarytach i konfiguracji, które sprawdzą się w wielu sytuacjach.

 

Każda maszyna do koszulek przechodzi serię testów przed oddaniem do sprzedaży, co gwarantuje zakup naprawdę niezawodnego sprzętu. Inżynierowie MHM, którzy opracowali i opatentowali wykorzystywane technologie, dokładają wszelkich starań, aby konstrukcje były pod każdym względem nowatorskie, proste w obsłudze i precyzyjne.

 

Jeśli interesuje Państwa cena maszyny do sitodruku – zapraszamy do kontaktu. Nasi przedstawiciele służą doradztwem technicznym i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Dodatkowe usługi

Jeżeli planujecie Państwo założenie drukarni tekstylnej, wymianę dotychczasowych maszyn i urządzeń na nowe lub też Waszym celem jest usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Informacje bieżące

FESPA Amsterdam 2024

Zapraszamy na nasze stoisko od 19.03.2024 do 22.03.2024r. Hala 12 stoisko G51