mhm
tesoma
calmatech

Suszarki międzyoperacyjne

Suszarka międzyoperacyjna służy do suszenia farb sitodrukowych w czasie druku na karuzelach ręcznych lub automatycznych.

Do stworzenia nadruku na tekstyliach niezbędne są dodatkowe urządzenia ułatwiające pracę i zwiększające jej efektywność. Proces schnięcia farby jest bardzo ważnym elementem prawidłowego wykonania nadruku, natomiast zastosowanie czasem dość długi i naraża produkt na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych nawet w szczelnym pomieszczeniu.

 

Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty, w której znajdują się między innymi suszarki międzyoperacyjne, służące do utrwalenia mokrej farby w procesie drukarskim. Można znaleźć u nas modele przygotowane do pracy przy automatycznych (karuzelach do sitodruku i maszynach owalnych) oraz ręcznych maszynach. Dzięki specjalnym stojakom świetnie spiszą się w obu trybach działania. Wszechstronność urządzeń zapewnia sporą elastyczność przy wyborze najefektywniejszej metody pracy, która sprawdzi się w danym przedsiębiorstwie. Zaimplementowanie wielu funkcji dodatkowych pozwala z kolei dostosować sprzęt do własnych wymagań.

 

Suszarka międzyoperacyjna może zostać wyposażona w fotokomórkę, włącznik mechaniczny, pedał nożny i sensor temperatury, które zwiększają możliwości urządzenia. Ponadto wszystkie proponowane przez nas maszyny mają karbonowe średniofalowe lampy podczerwieni. To znacząco wpływa na proces suszenia farby – nie tylko go przyspiesza, ale również dokładnie utrwala. Lampy cechują się bardzo niskim poborem energii, co przekłada się na oszczędność w eksploatacji. Dostępny sprzęt posiada też wiele innych przydatnych modułów, które poprawiają funkcjonowanie suszarek.

 

W razie szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu – nasi handlowcy z pewnością odpowiedzą na wszystkie zagadnienia.

Dodatkowe usługi

Jeżeli planujecie Państwo założenie drukarni tekstylnej, wymianę dotychczasowych maszyn i urządzeń na nowe lub też Waszym celem jest usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Informacje bieżące

FESPA Amsterdam 2024

Zapraszamy na nasze stoisko od 19.03.2024 do 22.03.2024r. Hala 12 stoisko G51