mhm
tesoma
calmatech

Tunele suszące

Tunel suszący służy do suszenia farb sitodrukowych oraz suszenia transferów za pomocą gorącego powietrza

Tunel suszący odgrywa znaczącą rolę podczas drukowania metodą sitodruku. Służy do suszenia farb drukowanych na tkaninach, dzianinach, papierach, foliach, transferach, szkle przy użyciu gorącego powietrza, promieniowania podczerwieni lub lampami UV. Warto zdecydować się na najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązania w tej dziedzinie.

 

Zachęcamy do poznania naszej oferty. Posiadamy kilka modeli tuneli, które można wykorzystać do różnych maszyn. Różnią się one zarówno swoimi gabarytami, dzięki czemu łatwiej dostosować je od konkretnych wymagań przestrzennych, jak i szczegółową specyfikacją. Technologia wykorzystana do ich produkcji sprawiła, że nasze tunele suszące są oszczędne w użytkowaniu, wytrzymałe i niezwykle precyzyjne. Proces utrwalania naniesionej na materiał farby ulega dzięki temu znacznemu skróceniu.

 

Tunele bardzo szybko osiągają odpowiednią do pracy temperaturę (temperaturowy zakres pracy to w zależności od modelu to 80-200 st. C), a dodatkowo posiadają automatyczną kontrolę stabilności temperatury. W ten sposób dużo łatwiej nadzorować ich pracę, czyniąc ją bezpieczniejszą. Za nie mniej ważną cechę uważamy także łatwość montażu naszych tunelów.

 

W zależności od potrzeb oferujemy duże tunele, które są w stanie wysuszyć nawet 1000 koszulek na godzinę, jak i mniejsze oraz bardziej mobilne modele, świetnie sprawdzające się w niewielkich drukarniach. Produkowane przez nas tunele zasilane są gazowo lub elektrycznie.

 

Zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z naszymi urządzeniami, a także do kontaktu w razie szczegółowych pytań.

Dodatkowe usługi

Jeżeli planujecie Państwo założenie drukarni tekstylnej, wymianę dotychczasowych maszyn i urządzeń na nowe lub też Waszym celem jest usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Informacje bieżące

FESPA Amsterdam 2024

Zapraszamy na nasze stoisko od 19.03.2024 do 22.03.2024r. Hala 12 stoisko G51