mhm
tesoma
calmatech

Maszyny do sitodruku używane

Maszyny do sitodruku używane – sprawdź naszą aktualną ofertę.

Zakup maszyny do sitodruku jest poważną i nierzadko dość kosztowną inwestycją. Urządzenia prosto z fabryki mają swoją cenę, która nie ulegnie zmianie aż do momentu sprzedaży.

 

Prawidłowo eksploatowane maszyny wykazują się jednak bardzo długą żywotnością i często nie noszą szczególnych oznak użytkowania. Większość przedsiębiorstw szczególnie dobrze dba o ten drogi sprzęt, dzięki czemu nie traci on wiele na wartości i jakości wykonywanej pracy. Jeśli w firmie dochodzi do wymiany sprzętu na nowszy lub taki, który lepiej sprawdzi się w rozwijającej się drukarni, przedsiębiorcy często decydują się na odsprzedaż. Z tego powodu wprowadziliśmy do naszej oferty używane maszyny do sitodruku. Proponujemy modele w naprawdę bardzo dobrym stanie, nadające się do dalszej, wieloletniej eksploatacji. To idealne rozwiązanie dla osób szukających połączenia dobrej jakości z oszczędnością.

 

Maszyny do sitodruku używane mogą wykonywać taką samą pracę jak zupełnie nowe modele. Zawsze informujemy klientów o stanie konkretnych urządzeń. Jeśli noszą ślady użytkowania lub uszkodzenia, dokładnie je opisujemy. Zwracamy też uwagę na pochodzenie sprzętu i miejsce jego aktualnej pracy. Nie oddajemy do sprzedaży niedziałających lub nieprawidłowo funkcjonujących przyrządów. Z czasem poszerzymy dostępną ofertę o kolejne propozycje. Zapraszamy do obserwowania strony, aby zwiększyć szanse na znalezienie potrzebnego sprzętu w dobrej cenie.

 

Informujemy również, że można u nas dokonać zakupu bez VAT w ramach wewnątrzwspólnotowego nabycia towarów. Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat dostępnej oferty.

Dodatkowe usługi

Jeżeli planujecie Państwo założenie drukarni tekstylnej, wymianę dotychczasowych maszyn i urządzeń na nowe lub też Waszym celem jest usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Informacje bieżące

FESPA Amsterdam 2024

Zapraszamy na nasze stoisko od 19.03.2024 do 22.03.2024r. Hala 12 stoisko G51