mhm
tesoma
calmatech

O Firmie Daab

Serdecznie witamy na naszej stronie i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Przygodę z sitodrukiem na tekstyliach rozpoczęliśmy na początku lat osiemdziesiątych w Europie Zachodniej. M.in. w dużej renomowanej drukarni w Monachium poznaliśmy od podstaw proces zdobienia tekstyliów począwszy od przygotowania szablonów, przez dobór i kolorystykę farb, kończąc na wykonaniu samego nadruku.

 

Na ten okres przypadł również światowy rozwój sitodruku na tekstyliach poprzez jego zautomatyzowanie. Tutaj wiodącą rolę odegrała firma MHM z Austrii, która jako pierwsza skonstruowała i wprowadziła na rynek w pełni zautomatyzowaną karuzelę do nadruków na tekstyliach. Automatyczna maszyna do sitodruku zrewolucjonizowała możliwości drukarskie wielu firm na całym świecie w zakresie wydajności , jakości i możliwości druków wielokolorowych na skalę przemysłową. Firma MHM do dziś jest liderem w konstruowaniu maszyn do sitodruku wyznaczając zarazem technologiczny i jakościowy standard budowy maszyn do nadruku na tekstyliach.

 

Dzięki zdobytemu doświadczeniu w 1990r otworzyliśmy jedną z pierwszych w Polsce zautomatyzowanych drukarni tekstylnych. Dzięki kooperacji z niemieckim partnerem firma szybko rozwijała się, pozyskiwała coraz to nowych klientów zarówno na rynku odzieżowym jak i  reklamowym w kraju i za granicą. M.in. dzięki współpracy z bardzo wymagającymi klientami (Adidas, Hugo Boss, Żywiec, Big Star i wiele innych) nieustannie doskonaliliśmy i poszerzaliśmy swoje umiejętności i możliwości w zakresie sitodruku na tekstyliach.

 

W 2004r. zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez firmę MHM, której celem było wypromowanie automatycznych maszyn do sitodruku w Polsce. W ten sposób nawiązała się wieloletnia trwająca do dziś współpraca ze światowym producentem maszyn do sitodruku – firmą MHM jak również  innymi dostawcami sprzętu pomocniczego do sitodruku takiego jak: tunele suszące, suszarki międzyoperacyjne (flashe), kopioramy, myjki, sita i wiele innych.

 

Dziś z wielką przyjemnością i satysfakcją dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem z firmami w Polsce i za granicą. Pomagamy m.in. w stworzeniu drukarni tekstylnych od podstaw poprzez dostarczenie wszystkich niezbędnych maszyn i urządzeń do sitodruku oraz technologii sitodrukarskich wraz ze szkoleniami. Pomagamy również drukarniom ręcznym, które chcą szybko i sprawnie zautomatyzować swoją dotychczasową produkcję jak również istniejącym drukarniom już zautomatyzowanym, które planują wymianę sprzętu na nowy lub poszerzenie parku maszynowego. Na każdym etapie prowadzenia drukarni sitodrukowej oferujemy także klientom swoją pomoc w doborze technologii druku, stosowaniu farb, klei, emulsji, flocka, silikonów itp.

 

Zapraszamy do współpracy.

Dodatkowe usługi

Jeżeli planujecie Państwo założenie drukarni tekstylnej, wymianę dotychczasowych maszyn i urządzeń na nowe lub też Waszym celem jest usprawnienie i zoptymalizowanie procesów produkcyjnych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Informacje bieżące

FESPA Amsterdam 2024

Zapraszamy na nasze stoisko od 19.03.2024 do 22.03.2024r. Hala 12 stoisko G51